XVPS.PL

eXtreme Virtual Private Servers

DomainAdmin
ISPConfig
SolusVM

 

Polska Firma

HOSTING CLOUD

 

OwnCloud jest aplikacją webową dającą możliwość tworzenia indywidualnych kont Cloud do przechowywania swoich prywatnych plików, folderów, zdjęć, kontaktów, kalendarza i wielu innych w bezpieczny sposób na serwerze. Dostęp do swoich zasobów możliwy jest z urządzeń przenośnych lub przeglądarki internetowej, z każdego miejsca i w każdym czasie, kiedy tylko jest taka potrzeba. Połączenie z OwnCloud może być dodatkowo zabezpieczone z użyciem protokołu SSL jak również, same dane przechowywane na serwerze mogą być zaszyfrowane co zapewnia odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa.

ZAWSZE I WSZĘDZIE DOSTĘP DO SWOICH PLIKÓW

Konto Cloud jest zawsze dostępne on-line co umożliwia klientowi dostęp do swoich danych 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Jedynym warunkiem dostępu do danych jest aktywna łączność z globalną siecią internetową.

PLIKI, GALERIA ZDJĘĆ, ODTWARZACZ MUZYKI, KALENDARZ, KONTAKTY ...

Dane klienta są przechowywane z podziałem na kategorie, które są widoczne w osobnych folderach-zakładkach. Dodatkowo pliki multimedialne mogą byś odtwarzane on-line dzięki wbudowanym programom - odtwarzacz muzyki oraz fotogaleria. Kalendarz i kontakty mogą być automatycznie synchronizowane z danymi w komputerze klienta w domu lub w biurze. Folder-zakładka PLIKI ukazuje wszystkie pliki klienta.

ZDALNE ZASOBY UŻYTKOWNIKA [Google Drive, Dropbox, FTP, itd.]

Klient posiadający konto Cloud może podłączyć do swoich zasobów inne dane przechowywane w sieci co daje mu wygodę w dostępie i zarządzaniu. 

MOŻLIWOŚĆ UDOSTĘPNIANIA ZASOBÓW

Klient może udostępnić na hasło lub anonimowo dany plik lub katalog innym użytkownikom sieci generując i publikując odnośnik do udostępnianych zasobów.

PRZYJAZNY PANEL ZARZĄDZANIA [Windows, Linux, Android, Apple iOS]

Zarządzanie zasobami odbywa się z poziomu strony WWW lub z poziomu dedykowanych aplikacji, które instaluje się na urządzeniach klienckich. Aplikacje te zapewniają również synchronizację danych klienta na wszystkich komputerach i urządzeniach mobilnych klienta.

 

DO KAŻDEGO HOSTINGU DOMENY KRAJOWE W SUPERCENIE !

 

SPRAWDŹ PLANY HOSTINGOWE

 

Wymaga opłacenia dowolnego planu hostingowego na okres 12 miesięcy z góry.

 

[ DOMENY KRAJOWE - WSZYSTKIE DOMENY ZAKOŃCZONE - .PL ]